Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Piłce Koszykowej chłopców

15 stycznia 2024 r. nasza szkoła była organizatorem powiatowych zawodów sportowych w koszykówce chłopców w ramach rozgrywek Igrzyska Dzieci. W tym dniu gościliśmy 4 zespoły: SP nr 4 z Wielunia, SP nr 5 z Wielunia, PSP z Białej oraz ZSiP z Mokrska. Po zakończonych rozgrywkach, które odbywały się w rywalizacji każdy z każdym, 3 zespoły, w tym drużyna naszej szkoły, uzyskały jednakową liczbę punktów. Biorąc pod uwagę różnicę koszy pomiędzy SP nr 4 z Wielunia, SP nr 5 z Wielunia oraz SP w Osjakowie, zmagania zakończyliśmy na mocnym II miejscu. Trzeba oddać, że gra naszej drużyny wyglądała naprawdę dobrze, o czym świadczy fakt, iż w bezpośrednim pojedynku pokonaliśmy drużynę mistrzów powiatu – SP nr 4 w Wieluniu, która wykazała się większą celnością w końcowym zestawieniu. Naszą szkołę reprezentowali: Maciek Malinowski, Gabriel Zadworny, Damian Kapuściński, Franek Marczak, Daniel Sztandera, Mikołaj Juzala, Adam Merta, Jasiek Wróbel, Marcel Wesołowski, Łukasz Kaźmierczak, Jakub Hanka, Fabian Kobryń. Podczas trwania zawodów o dobrą atmosferę zadbały nasze cheerleaderki, które wykonały przygotowany wcześniej układ taneczny.