II miejsce dziewcząt w koszykówce

10 stycznia 2024 r. w Kraszkowicach odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w piłce koszykowej dziewcząt. Nasze uczennice w składzie: Zofia Prusińska, Agata Merta, Antonina Forenc, Kinga Kumańska, Natalia Hanulak, Karolina Dolata, Aleksandra Chodak, Lena Grzesiak, Laura Hanulak, Lena Osiewicz, Kornelia Cłapa, Katia Vakhula zajęły II miejsce. Pierwszy mecz nasze zawodniczki pomimo trudnej walki przegrały z SP nr 4 w Wieluniu. Przegrana ta jednak nie złamała naszych dziewczyn i w drugim meczu z Mokrskiem po pierwszej kwarcie prowadziły 10:0 wygrywając po czterech kwartach cały mecz. Nie tracąc nadziei na wygraną pokazały, że należy walczyć do końca i kolejny mecz wygrały z Białą. Zawodniczki które zdobyły kosze to: Zofia Prusińska, Agata Merta, Kinga Kumańska, Lena Osiewicz, Antonina Forenc. Należy wspomnieć że, dziewczyny odniosły większy sukces niż w ubiegłym roku awansując z III miejsca na II. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.