Szkolny konkurs kolęd

4 i 5 stycznia 2024 r. już po raz szósty został przeprowadzony Szkolny konkurs kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych. Komisja w składzie: p. Barbara Pabisiak, p. Ewa Drewicz, p. Aneta Pierzyna i p. Iwona Bereś przysłuchiwała się uważnie uczestnikom tegorocznego konkursu wokalnego. A oto wyniki:
W kategorii wiekowej klas II-III pierwsze miejsce zdobyła Agnieszka Czyż z klasy 2B, drugie miejsce – Magdalena Raczyńska z klasy 3A , trzecie – Nadia Niedźwiadek z klasy 3A.
W kategorii wiekowej klas IV-V przyznano dwa pierwsze miejsca: Karolina Niedbalska z klasy 4B oraz Konstancja Kempa z klasy 4A, drugie miejsce zajęła Julia Buczek z klasy 4A, a trzecie – Martyna Czyż z klasy 4B. Poza tym przyznano cztery równorzędne wyróżnienia: Natalia Jasicka z klasy 4A, Lena Chłodna z klasy 5B, Karolina Dolata z klasy 5B oraz Maja Jasicka z klasy 5B.
Uczniowie – laureaci otrzymają dyplomy i drobne upominki, a wszyscy uczestnicy konkursu kolędowego otrzymają pamiątkowe dyplomy. Cieszymy się, że lubicie i potraficie śpiewać kolędy!