Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Zdrowe śniadanie”

22 grudnia 2023 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Zdrowe śniadanie” realizowany w ramach ogólnopolskiego projektu edukacji prozdrowotnej Fundacji BOŚ „Zdrowo jem, więcej wiem!”. W konkursie udział wzięli uczniowie klas 0-3. Celem konkursu było m.in. zdobywanie i pogłębianie wiedzy na temat zdrowych posiłków, promowanie wśród dzieci zdrowego trybu życia oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci. Uczniowie wykazali się niesamowitą kreatywnością, prace były przepiękne, dlatego też jury, w którego skład wchodziły p. Dorota Kruk, p. Agnieszka Jaskuła oraz p. Agnieszka Wyrębak miało niełatwe zadanie. Pani Dyrektor Hanna Kołodziej oraz Pani Wicedyrektor Katarzyna Wojcieszek wręczyły uczniom nagrody oraz dyplomy.

Zwycięzcy w kategorii klas 0-1:
I miejsce – Filip Kostrzewa i Jakub Kaszewski
II miejsce – Agata Domagała
III miejsce – Łucja Lont

Zwycięzcy w kategorii klas 2-3:
I miejsce – Aleksandra Buk
II miejsce – Aleksandra Grądecka
III miejsce – Nadia Niedźwiadek
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia za udział w konkursie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!