Kiermasz Świąteczny

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas ciepła, miłości i nadziei, a każdy moment poświęcony na tworzenie świątecznych ozdób i przygotowywanie domowych wypieków potęguje ten klimat.
W dniu 17 grudnia 2023 r. na placu przed Kościołem p.w. św. Kazimierza Królewicza w Osjakowie odbył się Kiermasz Świąteczny, na którym można było zakupić przepiękne dekoracje bożonarodzeniowe, ozdoby świąteczne, stroiki, kolorowe bombki, choinki z różnych materiałów. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, a wszystkie zakupione dekoracje na pewno umilą nam przeżywanie tegorocznych Świąt Narodzenia Pańskiego.
W imieniu Dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które kupiły przygotowane dekoracje. Zgromadzone pieniądze zostały przekazane na konto Rady Rodziców i w pełni będą przeznaczone dla uczniów naszej szkoły.
Dziękujemy!