Przedszkolaki świętują Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada 2023 r. dzieci z grup 0A, 0B i 0C świętowały Dzień Pluszowego Misia, a także Urodziny Książkowego Misia. Obchody święta rozpoczęły się od wierszyków i zagadek oraz prezentacji znajomych dzieciom misiów z książek i bajek. Następnie gość specjalny, czyli Pani Dyrektor Hanna Kołodziej przeczytała dzieciom bajkę pt. „Marzenie Małego Misia”. Dzieci były zafascynowane bajką, a w ramach podziękowania zaśpiewały dla Pani dyrektor piosenkę o misiu. Dodatkowo wręczyły Pani Dyrektor dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia. Kolejną atrakcją były gry i zabawy ruchowe na sali gimnastycznej. Oczywiście Misie przyniesione przez dzieci towarzyszyły im przez cały czas. A skoro były to urodziny Misia to bez tortu się nie obyło. Serdeczne podziękowania dla Piekarni Graczyk, która podarowała wszystkim grupom przepyszne misiowe torty. Dodatkową atrakcją dla dzieci była fotobudka.