Z okazji Święta Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzą pluszowe misie. Z tej okazji uczniowie uczęszczający na koło teatralne przygotowali dla swoich młodszych koleżanek i kolegów niespodzianki związane właśnie z tym świętem. Przebrani za pluszowe misie odwiedzili ich w klasach. Na początku przybliżyli dzieciom historię pluszowego misia, opowiedzieli też wierszyki o tych przytulankach. Następnie przyszedł czas na zagadki i konkursy, z którymi młodsi uczniowie bardzo dobrze sobie poradzili. Nad przebiegiem wydarzenia czuwała pani Aneta Pierzyna.
Z okazji tego święta uczniów klas pierwszych odwiedziła bibliotekarka pani Iwona Bereś, która przeczytała opowieść o misiu Paddingtonie. Miś Paddington – fikcyjna postać niedźwiadka, która została stworzona przez angielskiego pisarza Michaela Bonda.
Obchody Święta Pluszowego Misia są wspaniałą okazją do wspólnej zabawy.
Dzień pluszowego misia to w klasie 5B była okazja do przypomnienia cech podzielności, a w klasach 6A i 6B powtórzyliśmy zaokrąglanie liczb. Natomiast przedszkolaki na świetlicy kolorowały Misia Puchatka, ale najpierw musiały obliczyć, na jaki kolor pomalować.