III miejsce w piłce ręcznej chłopców w ramach ID

22 listopada 2023 r. chłopcy z klas 5-6 w Białej brali udział w Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego w piłce ręcznej w ramach ID. Nasi sportowcy trafili do grupy B ze szkołami z Rudy i Dzietrznik. W grupie A mecze rozgrywali: Pątnów, Wieluń 2, Wieluń 4 i Biała. Półfinały rozgrywaliśmy z SP 4 z Wielunia. Po przegranym meczu pozostała nam walka o brązowy medal. Z tej potyczki wyszliśmy zwycięsko. Brązowy medal miał dla nas ogromną wartość – okupiony ogromnym wysiłkiem całego zespołu wygranym meczem z SP Ruda 3:2. Na wielką pochwałę zasługuje Gabriel Zadworny, który obronił ogromną ilość bramek. Otrzymał brawa również od przeciwników, którzy potrafili docenić jego zaangażowanie. Reprezentacja szkoły: Adam Merta, Maciej Malinowski, Jan Wróbel, Filip Wróbel, Marcel Wesołowski, Fabian Kobryń, Daniel Sztandera, Franek Marczak, Damian Kapuściński, Gabriel Zadworny.