Dzień Postaci z Bajek

3 listopada 2023 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w przedsięwzięciu organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Osjakowie, a mianowicie byli uczestnikami Dnia Postaci z Bajek. Wszystkie przedszkolaki miały za zadanie przebrać się za swojego ulubionego bajkowego bohatera. Zerówkowicze stanęli na wysokości zadania, ponieważ piękne i kolorowe stroje zachwycały swoim wyglądem. Dzieci prezentowały na scenie swoje przebrania, następnie brały udział w zabawach tanecznych, a na koniec spotkała ich miła, słodka niespodzianka w postaci pączków i ciasteczek. Podczas uroczystości odbyło się również rozdanie nagród dla laureatów i uczestników konkursu pt. „Czytam dziecku” organizowanego przez bibliotekę. Dziękujemy bardzo za zaproszenie. Dzień ten był wyjątkowy i pozostawił w pamięci wiele miłych wspomnień.