Złoci medaliści Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w unihokeju chłopców

26 października 2023 r. w Białej, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w unihokeju chłopców w ramach rozgrywek Igrzyska Dzieci. W zawodach udział wzięło 8 zespołów: SP Konopnica, SP Ostrówek, SP Osjaków, SP Szynkielów, SP Czarnożyły, PSP Biała, SP Pątnów, SP Mierzyce. Nasi reprezentanci trafili do grupy B, gdzie w pierwszym spotkaniu zmierzyli się z gospodarzami – PSP w Białej kończąc spotkanie z wynikiem 1:1. Kolejnym rywalem była SP z Ostrówka, z którą zacięty bój chłopcy toczyli przez cały mecz, by ostatecznie zakończyć remisem 0:0. Ostatni mecz fazy grupowej okazał się kluczowym, aby uzyskać awans wyjścia z grupy. W nim nasi reprezentanci walczyli ze SP w Czarnożyłach, którą pokonali 2:1. To zwycięstwo otworzyło drogę do fazy pucharowej, gdzie czekał na nich pojedynek z SP w Konopnicy. Z duchem walki chłopcy pokonali kolejny zespół 2:0, czym wywalczyli sobie miejsce w wielkim finale.
Ponowne spotkanie z drużyną SP w Ostrówku w walce o najwyższą lokatę nasz zespół rozpoczął z dużym zaangażowaniem i konsekwencją, co w rezultacie dało upragnione ZWYCIĘSTWO!
Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Malinowski, Adam Merta, Gabriel Zadworny, Marcel Wesołowski, Jan Wróbel, Damian Kapuściński, Franciszek Marczak, Mateusz Kempa, Filip Wróbel, Oskar Samulski, Maciej Przewoźnik.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnym etapie rozgrywek.