Mamy złoty medal – unihokej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci

25 października 2023 r. dziewczęta z klas 4-6 udały się do Białej, by uczestniczyć w Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego w unihokeju. Nasze zawodniczki po losowaniu trafiły wraz z Mierzycami i Wierzchlasem do grupy A. W grupie B spotkały się ze szkołami z Pątnowa, Konopnicy i Białej. Po zaciętej i wyrównanej grze pokonałyśmy kolejno Mierzyce 2:1, Wierzchlas 2:0, a w półfinale Konopnicę 2:0. Finał 5:1 z Pątnowem to był pokaz dobrej taktyki, techniki, a przede wszystkim współpracy bramkarza, obrońców i atakujących. Zosia Prusińska po wyczerpującym poniedziałku (zdobyła medal w badmintonie) potrafiła strzelić przeciwniczkom 10 bramek. Reprezentacja szkoły: Kornelia Cłapa, Agata Merta, Zofia Prusińska, Karolina Dolata, Natalia Hanulak, Lena Chłodna, Kinga Kumańska, Maja Jasicka, Róża Kuster i Antonina Forenc. Wygrałyśmy również pewnie dlatego, że miałyśmy bardzo zaangażowanych kibiców z klasy 4B.