Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w badmintonie w ramach IMS

3 listopada 2022 r. uczniowie naszej szkoły, jako złoci medaliści powiatu wieluńskiego w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej dumnie reprezentowali Szkołę Podstawową w Osjakowie na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w badmintonie. Zawody odbyły się na Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach, gdzie w kategorii dziewcząt rywalizowało 6 zespołów, natomiast w kategorii chłopców 7 zespołów z całego województwa. Oba nasze zespoły po intensywnych meczach, uplasowały się na 5 pozycji klasyfikacji końcowej. Serdecznie gratulujemy naszym Finalistom Województwa Łódzkiego w składzie: Maja Espinoza Tapia Bator, Karolina Siwik, Julia Podgórniak, Bartosz Prusiński, Krzysztof Lipiński, Kacper Hanulak, Hubert Kostrzewa.