Konkurs – Historia może być ciekawa

W ostatnim tygodniu września uczniowie klas ósmych naszej szkoły wzięli udział w nowej edycji konkursu z cyklu „Historia może być ciekawa”.
Konkurs przeznaczony był dla uczniów – pasjonatów historii oraz dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani poszerzeniem wiedzy o II wojnie światowej.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie było udzielenie prawidłowych odpowiedzi na pytania zamieszczone na stronie internetowej www.okretypodwodne.edu.pl.
Wśród tych, którzy odpowiedzieli poprawnie na wszystkie pytania, organizatorzy (Okręty Podwodne Świata, Wydawnictwo Rebis oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim) rozlosują nagrody. Są to książki ufundowane przez wydawnictwo REBIS autorstwa SUE Smethurst pt. „Ku wolności”.
Zapraszamy uczniów do kolejnych konkursów.