Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 – klasy 4-7

Koniec roku szkolnego to moment wyczekiwany przez każdego ucznia. Klasy starsze cierpliwie oczekiwały na swoje zakończenie. Gdy halę sportową opuścili najmłodsi wtedy miejsca zajęli uczniowie klas 4-7. Pani dyrektor Hanna Kołodziej wręczyła im świadectwa promocyjne z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Ci, którzy uzyskali średnią ocen 5,0 i wyższą otrzymali stypendia za wyniki w nauce. Uhonorowano również najlepszych sportowców. Na koniec uroczystości dyrektor szkoły życzyła uczniom, nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły, aby wakacje upłynęły pod znakiem radości, pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą i zapałem wrócić do pracy i nauki za dwa miesiące. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2020/2021 uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na ostatnie, przedwakacyjne spotkania z opiekunami. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Skip to content