Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 – klasy 0-3

25 czerwca 2021 r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był to niełatwy rok, rok nauki zdalnej, rok pełen wyzwań związanych z pandemią koronawirusa. Ceremonia zakończenie roku szkolnego tradycyjnie poprzedzona została mszą świętą, w której uczestniczyli uczniowie, rodzice i nauczyciele. Pierwsza część uroczystości rozpoczęła się o godz. 10.00 na hali sportowej przy ul. Wieluńskiej. Poczet sztandarowy wprowadził sztandar, po czym odśpiewano hymn narodowy oraz hymn szkoły. Pani dyrektor Hanna Kołodziej powitała wszystkich zebranych gości, a przede wszystkim najmłodszych uczniów naszej szkoły.
Na początku uroczystości uczniowie klasy 0 zatańczyli poloneza, który był początkiem ich występu na koniec edukacji przedszkolnej. Od września rozpoczną naukę w ławkach szkolnych. Potem nadszedł długo wyczekiwany przez wielu uczniów moment. W towarzystwie wychowawców pani dyrektor wręczyła nagrody wszystkim uczniom klas 0-III. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2020/2021 dzieci udały się do swoich sal lekcyjnych na ostatnie, przedwakacyjne spotkania z opiekunami. Na forum klasy otrzymały z rąk wychowawców świadectwa. Gratulujemy wszystkim uczniom otrzymania promocji. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Skip to content