Zaczynamy rok szkolny 2023/2024

4 września 2023 r. po dwóch miesiącach wakacji rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024. Uroczystość odbyła się w hali sportowej przy ul. Wieluńskiej. Salę tłumnie wypełnili uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne. W inauguracji roku szkolnego uczestniczyli również goście m.in. Jarosław Trojan – Wójt Gminy Osjaków, Waldemar Walasik – Wiceprzewodniczący Rady Gminy Osjaków oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Edyta Tokarek. Uroczystość, którą poprowadziły p. Karolina Kempa oraz p. Magdalena Palusińska, rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego i hymnu szkoły. Następnie pani Dyrektor Hanna Kołodziej przywitała bardzo serdecznie wszystkich zebranych. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do przestępujących po raz pierwszy próg szkolny dzieci z klas pierwszych oraz oddziałów przedszkolnych. Głos zabrali także Wójt Gminy p. Jarosław Trojan oraz p. Waldemar Walasik, którzy m.in. życzyli uczniom i nauczycielom owocnej pracy i sukcesów w nowym roku szkolnym.
Następnie dzieci udały się do klas, aby spotkać się ze swoimi wychowawcami. A tam … podręczniki, plan lekcji, mnóstwo powakacyjnych wrażeń i… ciekawość – jaki będzie ten nowy rok?
Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w edukacji, a także nieustającej wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Nauczycielom natomiast życzymy wiele cierpliwości i nieustającej pasji dzielenia się wiedzą!
Skip to content