Zabawa z Mikołajem

5 grudnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w zabawie mikołajkowej. Dzieci z klas 1-4 oraz najmłodsi czyli przedszkolaki świetnie się bawili oczekując na przybycie Mikołaja. Wszyscy uczyli się mikołajkowych piosenek, uczestniczyli w różnych zabawach muzyczno-ruchowych. Naszych uczniów odwiedzili także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu, którzy przypomnieli główne zasady bezpieczeństwa na drodze. Starsi uczniowie z klas 5-8 również włączyli się do zabawy z Mikołajem, Olafem i innymi postaciami. Podobnie jak najmłodsi bawili się doskonale. O dobrą zabawę zadbali animatorzy z grupy Rytmiks. Sponsorem wydarzenia była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Osjakowie.