Zabawa w Parku Rozrywki Mandoria

14 stycznia 2022 r. uczniowie naszej szkoły z klas 4-6 wraz z opiekunami – p. Elżbietą Kitą, p. Anną Różańską i p. Robertem Rabendą, wybrali się do tematycznego parku rozrywki – Mandoria w Rzgowie. Ten, otwarty w lipcu 2021 roku, obiekt jest największym całorocznym parkiem rozrywki w Polsce. Można tam znaleźć ponad 20 atrakcji pod dachem, w tym roller-coastery, karuzele, zjeżdżalnie na 6 torów, łódki na wodzie, labirynty i wiele innych. W „Mieście Przygód” atrakcje są naturalną częścią całego miejsca, czyli miasta ze swoją historią i stylem. To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI-wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki, dzięki czemu można jakby przenieść się w czasie. W „Mieście Przygód” wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Dali się porwać przygodzie, korzystając z mnóstwa atrakcji. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem. Mandoria z pewnością jest miejscem niezwykłym, które zagwarantowało nam wspaniałą zabawę i masę niesamowitych emocji.

Skip to content