Zabawa andrzejkowo-mikołajkowa

W dniu 30 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć we wspaniałej zabawie andrzejkowo-mikołajkowej. To świetne wydarzenie odbyło się dzięki zaangażowaniu p. Klaudii Domagały – przewodniczącej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Osjakowie. Na początku uczniowie z klas I-V oraz najmłodsi czyli przedszkolaki obejrzeli spektakl profilaktyczny „Awantura o żabę”. Po spektaklu wszyscy świetnie się bawili oczekując na przybycie Mikołaja. Uczniowie uczyli się mikołajkowych piosenek, uczestniczyli w wielu zabawach muzyczno-ruchowych. O dobrą zabawę zadbali animatorzy z grupy Rytmiks. Na zakończenie wszystkim uczestnikom zabawy Mikołaj rozdał upominki.
Słodkie upominki otrzymali również uczniowie z klas VI-VII oraz gimnazjaliści. Dla starszych uczniów w godzinach popołudniowych odbyła się dyskoteka andrzejkowa.

Dodaj komentarz

Skip to content