Z okazji Święta Pluszowego Misia

Z okazji Święta Pluszowego Misia uczennice z klasy 6C uczęszczające na koło teatralne przygotowały dla swoich młodszych kolegów niespodziankę – montaż słowno-muzyczny opowiadający o tym święcie.
Ze względu na panującą sytuację niemożliwe były wspólne spotkania i próby. Dziewczyny spotykały się wirtualnie i ćwiczyły role. Następnie każda nagrała swoją kwestię. Montażem całości zajęła się jedna z uczestniczek – Nela Bielawska. Oprócz Neli w przedsięwzięciu brały udział: Wiktoria Tokarek, Paulina Nykiel, Małgorzata Pajor, Julia Świat oraz Karolina Urbanik, która dodatkowo zaśpiewała piosenkę „Kubuś to miś”. Gościnnie wystąpił Tomasz Tokarek, który wcielił się w rolę Krzysia. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wykazaną inicjatywę i zaangażowanie.
Nad całością czuwały p. Aneta Pierzyna i p. Iwona Bereś.

Skip to content