XVI edycja konkursu „Moje drzewo genealogiczne”

Już po raz 16. Muzeum Ziemi Wieluńskiej zorganizowało konkurs „Moje drzewo genealogiczne”. 7 marca 2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie owego konkursu. W tegorocznej edycji udział wzięło 69 uczniów szkół podstawowych, a jury zdecydowało o przyznaniu nagród i wyróżnień aż 22 uczestnikom. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: klasy 4-6 i 7-8.
Kolejny raz uczniowie naszej szkoły zaprezentowali drzewa genealogiczne swoich rodzin. Pod czujnym okiem opiekunów – nauczycielek języka polskiego – p. Małgorzaty Biegańskiej i p. Iwony Nowak 12 uczniów z klas 4-8 przygotowało swe prace. Byli to: Fabian Kobryń – 4B, Martyna Kleszcz – 6B, Wiktoria Kozik – 8A, Natalia Janus – 8A, Oliwia Kazimierczak – 8A, Martyna Matusiak – 8A, Maja Paluch – 8A, Maria Urbańska – 8A, Zuzanna Walkowiak – 8B, Antonina Hurylska – 8B, Hubert Kostrzewa – 8B, Julia Podgórniak – 8C.
Mimo ogromnej konkurencji nasi uczniowie zostali zauważeni i nagrodzeni. Wiktoria Kozik zajęła III miejsce w swej kategori, a Antonina Hurylska i Julia Podgórniak otrzymały wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Skip to content