„Wszyscy wszystkim ślą życzenia…..”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. W tym czasie jesteśmy bardziej wrażliwi i częściej myślimy o innych. Pięknym zwyczajem bożonarodzeniowym jest wysyłanie życzeń do rodziny i znajomych. W tym roku uczniowie naszej szkoły postanowili kultywować tradycję wysyłania świątecznych życzeń w formie tradycyjnej. Na lekcjach plastyki pod opieką p. Anety Pierzyny i zajęć rozwijających „Logiczne myślenie na matematyce” pod opieką p. Aleksandry Biegańskiej i p. Doroty Gadomskiej wykonywali kartki bożonarodzeniowe. Młodzież wykorzystywała rożne techniki plastyczne – malowanie farbami, kolaż, zdobienie kolorowymi koralikami, a także….. haft matematyczny.
Kartki zostały wysłane do zaprzyjaźnionych instytucji oraz emerytowanych pracowników szkoły.

Skip to content