Wieczór andrzejkowy z książką

28 listopada 2019 roku uczniowie klasy 2a wraz z rodzicami oraz p. Mariolą Leś, p. Iwoną Bereś i p. Agnieszką Surlej wzięli udział w „Wieczorze andrzejkowym z książką”. Wieczór z książką to wydarzenie, którego celem jest rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci. Na początku wszyscy zgromadzeni mieli okazję wysłuchać opowiadania czytanego przez jednego z rodziców. Następnie została sprawdzona umiejętność uważnego słuchania poprzez zadawanie pytań. Jednak największą radość sprawiło uczniom wykonanie pracy plastycznej z wytłaczanek, plastikowych kubków oraz kolorowego papieru.
Ponieważ spotkanie odbyło się w wieczór andrzejkowy nie mogło zabraknąć wróżb, które ukryte były w kolorowych balonach. Organizatorzy mają nadzieję, że uczniowie chętnie wezmą udział w kolejnym spotkaniu z książką za rok.

Skip to content