Warsztaty plastyczno-językowe

26 maja 2020 r. z okazji Dnia Matki dla chętnych uczniów zostały zorganizowane warsztaty plastyczno-językowe, podczas których uczestnicy wykonywali niespodziankę dla mamy. Uczniowie tworzyli pracę plastyczną otrzymując instrukcje w języku angielskim, nie wiedząc jaki będzie efekt finalny wykonywanego zadania. Aby ułatwić uczestnikom pracę prowadzące prezentowały poszczególne etapy pracy.
Wszyscy z wielkim zaangażowaniem wykonywali prace. Zajęcia miały formę otwartą, uczestniczyli w nich również inni nauczycie z naszej szkoły. Wszystkim udało się ukończyć zadanie – wieniec z serc dla mamy. Warsztaty prowadziły pani Anna Łakomska i pani Aneta Pierzyna. Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia w czerwcu – będziemy wykonywać niespodziankę dla taty.

Skip to content