Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka

Babcie i Dziadkowie pełnią ważną rolę w życiu każdego dziecka. Dla swoich wnucząt zawsze mają czas, cierpliwość i radę na każde zmartwienie. Bezgranicznie je kochają, mają dla nich dużo czasu – w przeciwieństwie do zabieganych i zapracowanych rodziców. Często wartości przekazywane przez Dziadków są drogowskazem i pomocą w wyborze drogi życiowej. Uczniowie klasy 2A pod opieką p. Wioletty Podgórniak, chcąc podziękować swoim Babciom i Dziadkom za opiekę i bezgraniczną miłość, przygotowali dla nich wspaniałą uroczystość. Odbyła się ona 14 lutego czyli w walentynki. Podczas występu dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Wszyscy goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami. Babciom i Dziadkom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Na zakończenie wnuczęta złożyły swoim kochanym Babciom i Dziadkom życzenia i obdarowały ich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był to dla wszystkich dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji do podobnych spotkań.

Skip to content