W Mandorii – miejscu pełnym przygód

Niecałe 80 km od Osjakowa znajduje się niezwykłe miejsce, pełne magii i czyhającej na każdym kroku niezwykłej przygody.
30 maja 2022 r. przedszkolaki z grupy 0A wraz z rodzicami i opiekunami wyruszyli na wycieczkę do największego w Europie parku rozrywki pod dachem – „Mandoria”.
Każda osoba szukająca przygód znajdzie w tym miejscu coś dla siebie. Poza największą karuzelą wenecką w Polsce, najdłuższym w Polsce Roller-coasterem, dzieci do woli mogły korzystać z karuzeli z łódkami na wodzie, olbrzymiego wirującego okrętu, karuzeli typu Magiczne Rowery, olbrzymiej sześciotorowej zjeżdżalni, zderzających się aut, gigantycznego labiryntu luster i wielu innych oryginalnych i niesamowitych atrakcji. Radości i zabawy było co niemiara. Wszyscy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni szczęśliwie wrócili do domu.

Skip to content