Upominki pełne miłości
26 maja obchodzimy Dzień Matki, natomiast Dzień Ojca przypada 23 czerwca. Z tej okazji dzieci z oddziału przedszkolnego połączyły oba święta, aby podkreślić, jak ważna i wyjątkowa jest rodzina. Z radością i ogromnym zaangażowaniem przygotowały piękne upominki, które zabrały do domu, by wręczyć je swoim rodzicom. W tym wyjątkowym dniu opowiadały również o mamie i tacie, dzieląc się miłymi wspomnieniami i opowiadając o tym, za co najbardziej kochają swoich rodziców. Dowiedziały się także, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywa rodzina, pełna miłości, troski i wzajemnego wsparcia. Podobne zajęcia odbyły się również w innych klasach naszej szkoły. Uczniowie z zaangażowaniem wykonywali upominki oraz laurki dla swoich bliskich, wkładając w nie wiele serca i dziecięcej radości. Wszystkim rodzicom życzymy wielu pięknych chwil, miłości i codziennej radości!




















































