Sztafetowe biegi przełajowe

W dniach 7 i 8 października 2020 r. w Osjakowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych. Wzięli w nich udział również uczniowie z naszej szkoły z klas 4-8.
W ramach Igrzysk Dzieci (7 października) – drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła IV miejsce, chłopcy uplasowali się na III miejscu. Uczniowie z klas IV-VI rywalizowali na dystansie 8 x 800 metrów.
Sztafety w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się 8 października. Dziewczęta z klas VII-VIII rywalizowały na dystansie 8 x 800 metrów, a chłopcy 8 x 1000 metrów. Dziewczęta wywalczyły II miejsce, a drużyna chłopców na I miejscu. Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Olivier Barański, Witold Bartkowiak, Kacper Franelak, Antoni Janus, Filip Olejnik, Mikołaj Patyk, Franciszek Płaczek i Adam Stępień. Chłopcy uzyskali awans na półfinały wojewódzkie, które odbędą się w Sieradzu. Gratulacje dla wszystkich!

 

Skip to content