Szkolny Dzień Kobiet

8 marca to szczególny dzień w naszej szkole, dzień pełen radości i uśmiechu. Nie może być inny, bo to „ Dzień Kobiet”, święto wszystkich Pań, tych dużych i tych najmłodszych. Z tej okazji w szkole odbyły się małe klasowe uroczystości. Każda klasa świętowała na swój sposób. Dziewczęta od swoich kolegów dostały jakiś miły podarunek, a panie otrzymały pachnące wiosną kwiaty. Słodki upominek dla wszystkich dziewcząt i pań w szkole miała również Rada Rodziców. Składali życzenia i wręczali przepyszne czekolady chłopcy z kl. IIIb gimnazjalnej w bardzo nietypowy sposób. Chłopcy „przemienili się” w dziewczyny i wzbudzili tym bardzo dużo śmiechu i radości wśród całej społeczności szkolnej. Wszystkiego najlepszego oraz dużo szczęścia dla wszystkich pań, tych starszych i tych młodszych!

Skip to content