Szkolne obchody Dnia Głośnego Czytania

W dniu 19 października 2018r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Głośnego Czytania. W uroczystości wzięli udział uczniowie klas 1-3, dzieci z oddziału przedszkolnego, dyrektor szkoły – p. Hanna Kołodziej oraz kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Osjakowie – p. Barbara Domagała. Gościem specjalnym była p. Iwona Półgrabia – pracownik służby zdrowia, która opowiedziała dzieciom o swojej pracy, a następnie przeczytała fragment książki o zajęczycy Zuzi z książki pt. „Co się stanie na leśnej polanie”.
Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody dla uczniów, którzy wykonali najciekawsze prace plastyczne w szkolnym konkursie pod hasłem „Wesołe przygody gangu Słodziaków”. W tym dniu dzieci ubrane  były w czerwone i czarne ubrania, ponieważ na zakończenie wszyscy ustawili się w kształt biedronki dla podkreślenia pomysłodawcy całej akcji czyli „Biedronki” – sieci sklepów spożywczo-przemysłowych.

Dodaj komentarz

Skip to content