Spotkanie ze strażakami

12 grudnia 2017r. uczniowie z klas VI-VII oraz klas gimnazjalnych uczestniczyli w spotkaniu ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu. Tematem spotkania była pogadanka na temat bezpieczeństwa podczas ferii świątecznych oraz zagrożeń związanych z zaczadzeniem tlenkiem węgla i stosowaniem czujników dymu. Uczniowie słuchali z dużym zainteresowaniem, co może się przydarzyć, kiedy nie będziemy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas rozpalania w piecu, używania sprzętu elektrycznego i uszkodzonych urządzeń. Zapewne takie spotkanie bardzo nam się przyda, kiedy przed nami kilkanaście dni wolnych i większość czasu będziemy spędzać w domu a na brak pomysłów i różnych zabaw w tym tych niebezpiecznych również może nie brakować.

Dodaj komentarz

Skip to content