Spotkanie z pisarką Renatą Piątkowską

W dniu 18 czerwca 2019 r. uczniowie z klas I-III mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z autorką książek dla dzieci Renatą Piątkowską. Naszych uczniów na to spotkanie zaprosiła p. Barbara Domagała – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Osjakowie.
Pani Renata Piątkowska wywarła ogromne wrażenie na dzieciach, w ciekawy sposób opowiadała o wydarzeniach, które spisała na papier. Opowiedziała również o tym jak powstaje książka i skąd czerpie pomysły do pisania książek. Przypomniała również młodym czytelnikom jak ważne jest czytanie.
Pani Renacie towarzyszyła pani Malwina Kożurno, która jest lektorem, czyli osobą czytającą wcześniej przygotowany tekst. Pani Malwina zaprezentowała fragment książki „To się nie mieści w głowie”, a sposób interpretowania tekstu sprawił uśmiech na twarzy dzieci.
Na zakończenie spotkania chętni uczniowie mogli zakupić książkę i zdobyć dedykacją oraz autograf pisarki.

Skip to content