Spotkanie z liderami grupy „Wyrwani z niewoli”

W dniu 25 października 2018 roku w hali WOSiR-u, przy ul. Częstochowskiej z inicjatywy Zespołu ds. Nieletnich i Patologii wieluńskiej komendy młodzież ze szkół powiatu wieluńskiego spotkała się z białostocką grupą „WYRWANI Z NIEWOLI” w składzie Jacek Zajkowski „Heres” i Piotr Zalewski. Liderzy tej grupy zajmujący się działalnością profilaktyczną w trakcie spotkań pokazali młodym ludziom świat którym można lepiej żyć bez narkotyków, alkoholu, przemocy i wszelkich używek. Z naszej szkoły w spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 7a i 7b wraz z wychowawcami.
W trakcie tego koncertu profilaktycznego doświadczenie i dobre praktyki przeplatały się z twórczością muzyczną, która również niosła to samo przesłanie. Oprócz muzyki hip hop uczniowie usłyszeli, co liderzy grupy przeżyli jako nastolatkowie. Opowiadali o tym, jak łatwo zejść na złą drogę i ulec nałogom. Ponadto uświadamiali młodych ludzi, jak wyrwać się z uzależnień i stać się dobrymi, wartościowymi ludźmi. W czasie spotkania nie zabrakło tańca, muzyki, śmiechu i dobrej zabawy. 

Dodaj komentarz

Skip to content