Spotkanie andrzejkowe w klasie 1a

29 listopada 2018r. w klasie 1a został zorganizowany „Wieczór andrzejkowy z książką”. W oparciu o prowadzoną w klasie innowację pedagogiczną „Czytajmy razem” myślą przewodnią wieczoru była książka. Impreza rozpoczęła się od przeczytania przez panią Iwonę Bereś opowiadania o zaginionym kotku i omówienie jego treści. Dzieci odgrywały scenki dramowe, a następnie wykonały pracę plastyczną z tektury i gazet pt. „Mój przyjaciel kot”. Kolejnym punktem wieczoru były wybory miss i mistera andrzejek. Nie zabrakło też wspólnych tańców na gazecie, w parach i z balonami. Po harcach i swawolach zawitała do klasy wróżka Agnieszka, która przepowiadała dzieciom przyszłość wróżąc z kart, butów, balonów i kwiatów. Zwieńczeniem imprezy było wspólne pamiątkowe zdjęcie. Organizatorem przedsięwzięcia były: wychowawczyni – pani Mariola Leś, bibliotekarka szkolna – pani Iwona Bereś i opiekun świetlicy – pani Agnieszka Kukuł.

Dodaj komentarz

Skip to content