Shopping for clothes

Uczniowie klas siódmych wzięli udział w projekcie edukacyjnym z języka angielskiego pt. „Shopping for clothes”. Projekt miał na celu zwiększenie motywacji do nauki języka angielskiego, ćwiczenie codziennych sytuacji tj. kupowanie ubrań w języku angielskim, promowanie pracy zespołowej oraz samodzielnego pogłębiania wiedzy i szukania informacji z różnych źródeł. Uczniowie mogli pracować w parach lub zespołach 3-osobowych. Zadanie polegało na ułożeniu własnego dialogu związanego z kupowaniem ubrań, obuwia, itp., podzieleniu się na role, nauczenie roli na pamięć oraz przedstawienie dialogu w języku angielskim na forum klasy. Scenkę można było wzbogacić o akcesoria, ubrania, kasę sklepową itp. Wszyscy uczniowie stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali wspaniałe dialogi. Było dużo dobrej zabawy i udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym. GOOD JOB!

Skip to content