Serce dla babci i dziadka

W podzięce za miłość jaką codziennie dziadkowie otaczają swoje wnuczęta, dzieci z grupy 0B przygotowały dla Nich wyjątkowy prezent. Najpierw każde z nich skierowało ciepłe słowa w stronę babć i dziadków podczas przygotowanej inscenizacji. Przedszkolaki wykonały również taniec z sercami oraz taniec z użyciem kolorowych tasiemek, co uczyniło część artystyczną jeszcze bardziej wyjątkową. Na koniec wszystkie babcie otrzymały w prezencie serca na patyku, natomiast dziadkom wręczono laurki z kwiatami. Prezenty zostały własnoręcznie zrobione przez ich kochane wnuczęta. Nasi najmłodsi uczniowie przygotowali się do tej niecodziennej chwili pod kierunkiem wychowawczyni pani Doroty Kruk. Nie zabrakło oklasków, uścisków oraz chwil wzruszeń. Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek oraz ciepła kawa i herbata.

Skip to content