Rozstrzygnięcie szkolnych konkursów

22 grudnia 2017r. na ostatnim apelu szkolnym w budynku przy ul. Częstochowskiej zostały rozstrzygnięte szkolne konkursy.
W październiku został ogłoszony konkurs plastyczny o tematyce przyrodniczej pt. „Jesienne drzewo”. Jego pomysłodawcami i organizatorami były: p. Iwona Bereś i p. Mariola Leś. Do konkursu przystąpili uczniowie klasy I, II, III i kl. V. Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce – Wiktoria Kozik – kl. IIIa i Blanka Łytka – kl. Ib
II miejsce – Zuzanna Walkowiak – kl. IIIb i Wiktoria Tokarek – kl. IIIc
III miejsce – Maja Jaworska – kl. IIIa, Martyna Matusiak – kl. IIIa i Julia Kubisiak – kl. IIIc
Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.

18 grudnia 2017r. odbył się Szkolny Konkurs Poezji Bożonarodzeniowej „Przy choince”. Organizatorami konkursu były: p. Irena Ciania, p. Jolanta Nowak, p. Iwona Bereś. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas 0-III. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, żeby wyłonić zwycięzców. Po długich obradach wyniki prezentują się następująco:
I miejsce –  Sylwia Kempa – kl. IIIa
II miejsce – Nela BIelawska – kl. IIIc oraz Kinga Nagel – kl. O
III miejsce – Katarzyna Uryszek – kl. Ib
Wyróżnienia: Julia Świat – kl. IIIc oraz Dominika Siuda – kl. IIIa

W grudniu został ogłoszony przez p. Annę Łakomską szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową i życzenia świąteczne w języku angielskim. Konkurs miał na celu rozwijanie umiejętności językowychoraz twórczych i cieszył się dużym powodzeniem. Zgłoszonych zostało 41 prac, z których jury po długich obradach postanowiło przyznać następujące nagrody:
I miejsce – Wiktoria Tokarek – kl. IIIc i Zuzanna Walkowiak – kl. IIIb
II miejsce – Maria Urbańska – kl. IIIa i Wiktoria Kozik – kl. IIIa
Wyróżnienia: Wiktoria Nykiel – kl. Va, Oliwia Olewińska – kl. IVb, Jagoda Adamiak – kl. Ib, Maria Jasicka – kl. Ib, Michał Płuciennik – kl. Ia, Maja Waloszczyk – kl. Ia, Filip Walkowiak – kl Ia, Magdalena Nowakowska – kl. Ia, Patryk Przydacz – kl. Ia.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników, a przede wszystkim dla nagrodzonych uczniów.

Dodaj komentarz

Skip to content