Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu – Kartka Świąteczna

25 stycznia 2022 r. zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną i życzenia w języku angielskim. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności oraz wzbogacenie słownika uczniów, a także wdrożenie do samodzielnej nauki. Jury już kolejny raz zmagało się z trudnym zadaniem wyboru tej najpiękniejszej kartki i po długich obradach wyłoniło laureatów:
I miejsce – Antoni Przydacz, kl. 3a
II miejsce – Aleksandra Tokarek, kl. 2b
III miejsce – Konstancja Kempa, kl. 2a, Paulina Czyż, kl. 2b, Marcel Wesołowski, kl. 3b, Aleksander Podgórniak, kl. 3a, Maksymilian Kozieł, kl. 3a
wyróżnienia: Anna Pytel, kl. 1a, Amelia Półtorak, kl. 1b, Pola Malinowska, kl. 1b, Zofia Łakomska, kl. 1b, Julian Wrzecioniarz, kl. 1b i Borys Olewiński, kl. 1b.
Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy nagrody pocieszenia. Oczywiście wszystkim dziękujemy za trud włożony w wykonanie kartki, a zwycięzcom gratulujemy i oczywiście zapraszamy za rok!!!!

Skip to content