Rozstrzygniecie konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki”

Baśnie i bajki cieszą się wielkim powodzeniem zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Towarzyszą nam od młodzieńczych lat. Dzięki rodzicom i dziadkom pojawiają się w naszym życiu i zostają z nami na wiele lat. Rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Dlatego bohaterowie z bajek są bardzo często dla wielu z nas ważni. 5 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, w związku z tym w naszej szkole zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem „Moja ulubiona postać z bajki”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas 0-3. Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i aktywności twórczej. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę pocieszenia ufundowaną przez Radę Rodziców, natomiast sponsorem nagród książkowych była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Osjakowie. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.
Wyniki konkursu:
I miejsce – Martyna Bożek, Wiktor Jaworski, Wiktoria Kędzia, Nadia Niedźwiadek
II miejsce – Jakub Kaszewski, Mateusz Kaszewski, Maja Ćwirat, Hubert Dolata, Nela Foręc, Magdalena Osyda, Emilia Nagadowska
III miejsce – Igor Węglowski, Pola Wróbel, Rita Czuchta, Kornelia Rymaszewska, Maria Sikora

Skip to content