Rozstrzygnięcie konkursu „Jesienne cudaki”

Pani Jesień obdarowuje nas różnymi darami i paletą wspaniałych kolorów, dlatego w naszej szkole został ogłoszony konkurs plastyczno-techniczny „Jesienne Cudaki” dla uczniów klas 0-3. Organizatorkami konkursu były panie: p. I. Bereś, p. M. Leś oraz p. A. Surlej. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały zabawne i niesamowite „cudaki” z jesiennych darów przyrody. Wystawa prac wzbudziła podziw i zainteresowanie wszystkich oglądających. W konkursie wszyscy wykazali się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami. Jury przyznało miejsca następującym uczniom:

I miejsca: Kacper Gilski, Alan Zychla, Maksymilian Kozieł, Karolina Rymaszewska, Michał Barwas, Agata Merta, Adam Merta, Filip Siedlis, Julian Wrzecioniarz, Alan Zygmunt, Fabian Kobryń, Maciej Urbaniak.

II miejsca: Aleksander Podgórniak, Aleksandra Tokarek, Hanna Piekara, Adrianna Hojda, Jan i Filip Wróbel, Kuba Lipiński, Antoni Przydacz, Nikolas Kukuł, Julia Plecińska, Damian Synowiec, Amelia Bereś.

III miejsca: Franciszek Dębiński, Edyta Foręc, Maja Jasicka, Martyna i Paulina Czyż, Dominik Wierzgacz, Kamila Korytek, Nikola Drzazga, Karolina Niedbalska.

Wyróżnienia: Oliwier Zawadzki, Adam Osyda, Antonina Forenc, Weronika Gilska, Dawid Urbański, Anna Pytel, Krzysztof i Oliwia Kowalczyk, Natalia Patyk, Kordian Nowakowski, Wiktoria Czyż.

Po powrocie do szkoły laureaci oraz uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.

Skip to content