Rozstrzygnięcie jesiennego konkursu plastycznego

Jesień to piękny czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych zjawisk. Ta różnokolorowa pora roku dostarcza nam mnóstwo pomysłów i stanowi źródło inspiracji. Dlatego też w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pod nazwą „Osjaków się mieni w barwach jesieni”. W konkursie wzięło udział 48 uczniów z klas 0-4. Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-1 oraz klasy 2-4. Członkowie komisji z panią Anetą Pierzyną na czele jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością.

Laureaci w kategorii klas 0-1
I miejsce – Emilia Woźniak – 1A i Martyna Bożek – 0A
II miejsce – Maria Posmyk – 1B i Maja Ćwirat – 0B
III miejsce – Amelia Niemczyńska – 0B i Pola Szymot – 0B

Laureaci w kategorii klas 2- 4
I miejsce – Amelia Półtorak – 2B i Julian Wrzecioniarz – 2B
II miejsce – Nadia Niedźwiadek – 2A i Mateusz Kaszewski – 3A
III miejsce – Julia Plecińska – 3B i Wiktoria Kędzia – 2A

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i poświęcony czas na stworzenie pięknych prac, a laureatom serdecznie gratulujemy.

Skip to content