„Przyrodnicze obrazki” w klasie 1b

W piątek 22 października 2021 r. uczniowie klasy 1b zrealizowali kolejne zadanie z projektu „Z darami natury świat nie jest ponury”. Zadanie nr 10 zatytułowane „Przyrodnicze obrazki” przypadło dzieciom do gustu. Tym bardziej, że w pamięci miały jeszcze prawdziwe obrazy jesiennej przyrody, które mogły podziwiać podczas wycieczki do parku nad rzeką. W czasie spaceru nazbierały mnóstwo kolorowych liści, dzięki którym powstały później bardzo ciekawe prace. Uczniowie współpracowali w dwu- i trzyosobowych zespołach. Każdy zespół miał wykonać postać jesieni ubranej w wielobarwne liście. Dzieci podzieliły się zadaniami. Z zaangażowaniem wykonywały swoją część pracy. W efekcie powstały piękne obrazy stworzone z materiałów przyrodniczych znalezionych w najbliższej okolicy. Szczęśliwe i dumne ze swojej pracy dzieci z ochotą pozowały do zdjęć, które można obejrzeć w naszej galerii.

Skip to content