Przedszkolaki z wizytą w bibliotece

W związku z tygodniem związanym z książkami dzieci z grupy 0A i 0B odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Osjakowie. Od Dyrektora biblioteki – pani Barbary Domagały dzieci dowiedziały się czym zajmuje się biblioteka, kto w niej pracuje, kto może zostać czytelnikiem i jakie książki ma w swoich zbiorach. Na dzieci czekała również niespodzianka przygotowana przez panią Małgorzatę. Dnia 26 lutego obchodzony jest Dzień Dinozaura. Tak naprawdę, to nie wiadomo, kto i kiedy ustanowił to święto, ale czy to takie ważne? Ważne jest to, że dzieci kochają dinozaury i wszystko, naprawdę wszystko, co jest z nimi związane.
„D jak Dinozaur” – ależ to były ciekawe zajęcia! Największą atrakcją spotkania był film edukacyjny o dinozaurach, książki w których dzieci mogły zapoznać się z różnymi gatunkami dinozaurów i oczywiście praca plastyczna pt. Jajo Dinozaura. Dzieci otrzymały od Pań na pamiątkę zakładki do książek. Było miło i radośnie.

Skip to content