Przedszkolaki uczą się dbać o zęby
20 maja 2026 r. w oddziale przedszkolnym 0A i 0B odbyła się niezwykle interesująca lekcja – lekcja stomatologiczna. Zajęcia poprowadziła Pani Agnieszka Sarowska – zawodowo higienistka-asystentka stomatologiczna, a prywatnie – mama ucznia klasy pierwszej naszej szkoły. Zajęcia przygotowane przez Panią Agnieszkę łączyły naukę i zabawę, bogate były w ciekawe rekwizyty oraz nagrody dla każdego uczestnika. Był to świetny sposób na oswojenie dzieci z wizytą w gabinecie dentystycznym i wyrobienie w nich nawyku dbania o higienę jamy ustnej.




















































