Podziękowania od Ministra Edukacji Narodowej

Nasza szkoła otrzymała podziękowania od Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego.
Pierwszy dyplom otrzymaliśmy za włączenie się do akcji „Szkoła pamięta”, której celem było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności. Do akcji „Szkoła pamięta” przyłączyło się prawie 1,3 mln uczniów oraz 108 tys. nauczycieli.
Kolejne podziękowanie od Ministra Edukacji Narodowej otrzymaliśmy za włączenie się do akcji „Szkoła do hymnu”. W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju.

Skip to content