Podsumowanie sportowych osiągnięć szkół w roku szkolnym 2021/2022

11 października 2022 r. w siedzibie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu podsumowano sportowe osiągnięcia szkół w roku szkolnym 2021/22 w powiecie wieluńskim. Uczniowie naszej szkoły uplasowali się na wysokich lokatach w każdej kategorii wiekowej.
Dziewczęta w ramach Igrzysk Dzieci zajęły I miejsce. Najwyższe osiągnięcie naszych uczennic to wicemistrzostwo województwa łódzkiego w badmintonie.
W ramach Igrzysk Dzieci chłopcy również uplasowali się wysoko, zajęli II miejsce.
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasze dziewczęta znalazły się na III pozycji, natomiast chłopcy na V miejscu.
Okolicznościowe puchary i dyplomy odebrała pani dyrektor Hanna Kołodziej. Gratulacje dla wszystkich naszych uczniów, którzy w minionym roku szkolnym brali udział w zawodach sportowych w różnych dyscyplinach. Duże brawa również dla nauczycieli wychowania fizycznego.

Skip to content