„Piosenka z uśmiechem”

19 marca 2021 r. w Powiatowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu odbyła się XVII edycja Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Optymistycznej i Turystycznej „Piosenka z uśmiechem”, organizowanego wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Wieluniu. Na tegoroczny festiwal napłynęło 56 zgłoszeń. Festiwal odbywał się bez udziału publiczności oraz z zachowaniem reżimu sanitarnego. Soliści przesłuchiwani byli według wcześniej określonego harmonogramu, a zespoły na podstawie przesłanych nagrań. Jury w składzie:
– Dorota Staszak – nauczyciel muzyki, pracownik Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu,
– Justyna Glinkowska – nauczyciel muzyki, konsultant metodyczny Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu,
– Magdalena Wicher – dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieluniu,
po przesłuchaniu solistów i odsłuchaniu nagrań zespołów przyznało nagrody.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VIc – Karolina Urbanik, która zajęła bardzo dobre – trzecie miejsce. Otrzymała pamiątkową statuetkę oraz dyplom. Gratulujemy Karolinie!

Skip to content