Piknik rodzinny przedszkolaków

We wtorek 21 czerwca 2022 r. odbył się pożegnalny piknik rodzinny przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały swój występ wokalny, który wywołał wiele pozytywnych, ale i bardzo wzruszających emocji wśród publiczności. Wychowawczynie pogratulowały wspaniałego występu i dziękując za wspólny rok szkolny wręczyły przedszkolakom pamiątkowe medale ukończenia przedszkola oraz słodką przekąskę. Główną atrakcją poza pysznymi smakołykami przygotowanymi przez rodziców był pokaz wozów i wszelkich atrybutów strażackich oraz niespodziewana kąpiel w pianie. Radość dzieci była nie do opisania. Tak wspaniałego zakończenia roku szkolnego nikt się nie spodziewał, lecz na pewno wszystkim pozostanie w pamięci na długo i z uśmiechem na ustach będzie można wrócić do tych pięknych chwil.

Skip to content