Piknik integracyjny w DPS w Skrzynnie

W Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie 18 czerwca 2018 roku uczniowie drugich klas gimnazjalnych i szkoły podstawowej – klasa siódma i piąta uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym z pensjonariuszami DPS w Skrzynnie. Na spotkanie przybyły również przedszkolaki z Ostrówka.
Podczas spotkania pensjonariusze przedstawili inscenizację pt. „Bajka cygańska”. Następnie uczniowie gimnazjum zaprezentowali inscenizację słowno-muzyczną pt. „Jesteśmy tym, co czynimy”. Ostatnim punktem programu były gry i zabawy zespołowe integrujące mieszkańców, uczniów i przedszkolaków. Dzięki tym wydarzeniom mogliśmy się spotkać, dzielić radości oraz zintegrować się. Organizatorami spotkania, a także opiekunami uczniów były pani Henryka Mesjasz i pani Anna Różańska.

Dodaj komentarz

Skip to content