Nasza szkolna „Walentynkowa poczta”

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Stałym niemalże elementem tego dnia jest wręczanie sobie walentynkowych, ozdobnych karteczek, najczęściej jest to czerwone serce opatrzone wierszykiem. Uczniowie naszej szkoły także pamiętali o dnu zakochanych. Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Szkolny zorganizował pocztę walentynkową. W ostatnim tygodniu do specjalnych skrzynek można było wrzucać zaadresowane kartki. Finał akcji miał miejsce oczywiście 14 lutego, kiedy to kartki zostały doręczone do adresatów. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.
Zostały również wyłonione osoby z największą liczbą otrzymanych walentynek i okrzyknięto ich najbardziej lubianymi w szkole. I są to: Julia Buczek z kl. 3A i Franciszek Przydacz z kl. 3B wśród uczniów klas 0-4 oraz wśród uczniów klas 5-8 – Martyna Matusiak z kl. 8A i Daniel Sztandera z kl. 5B.

 

Skip to content